O nas

Co robimy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Spółką technologiczną, której mocnym atutem jest silny, doświadczony i interdyscyplinarny Zespół, a także otwartość i odwaga w angażowaniu się w innowacyjne projekty.

Z naszych usług korzystają samorządy, w tym miasta oraz firmy z sektora telekomunikacyjnego, energetycznego oraz budowlanego.

Ponad 30 mln zdjęć wykonanych w latach 2018 - 2021 w ramach fotorejestracji
3 mobilne systemy mapowania, 8 mobilnych systemów pomiarowych
5100 km zinwentaryzowanych sieci energetycznych
Ponad 15 tys. km skaningu laserowego
Niespełna 35 tys. km fotorejestracji pasa drogowego wykonanej w latach 2018 - 2021

Wierzymy w długofalową współpracę opartą na partnerskich relacjach.

Naszym Klientom dostarczamy realne wartości w oparciu o ich indywidualne potrzeby, stroniąc od obietnic marketingowych, które często nie mają rzeczywistego przekładu.
Do tej pory efektywnie współpracowaliśmy z ponad 100 podmiotami z sektora publicznego oraz prywatnego.
Ponad 100 zrealizowanych projektów.

Edukujemy i zarażamy ideą inteligentnych miast

Współpracując z samorządami, staramy się przekazać oczekiwaną wartość, gruntowną wiedzę oraz narzędzia pozwalające na zrozumienie i wprowadzenie idei miast inteligentnych.

Zastosowanie innowacyjnych metod wykorzystania narzędzi cyfrowych pozwoli nie tylko na efektywniejsze zarządzanie przestrzenią miejską, ale również przyczyni się do wymiernych korzyści w aspekcie społecznym i obywatelskim.

Pragniemy w jak największym stopniu przyczyniać się do ewolucji miast w tzw. Smart Cities, w których technologie podnoszą jakość życia i satysfakcję zarówno mieszkańcom, jak i odwiedzającym je turystom oraz przedsiębiorcom.

Kluczowi członkowie zespołu

Tomasz Turczynowicz
Prezes Zarządu
Piotr Prudzic
Członek Zarządu
Szymon Ciupa
Dyrektor ds. strategii i rozwoju
Michalina Wojtkowska
Dyrektor działu B+R
Piotr Wróbel
Dyrektor Działu Administracji
Kyrylo Zharkovskyi
Lider Zespołu LIDAR/GIS
Paweł Zdralewicz
Starszy Programista

Kontakt

Skontaktuj się z nami

  Nasze oddziały

  Świadczymy usługi na terenie całej Polski

  Biuro Warszawa:
  ul. Poselska 29
  03-931 Warszawa

  Biuro Elbląg:
  Aleja Armii Krajowej
  7-8; lok. 31
  82-300 Elbląg

  Napisz do nas
  mail@smartfactor.pl
  Kiedy tylko potrzebujesz
  Infolinia
  +48 573 984 277
  pon-pt 9:00 - 16:00
  Wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych miast, wspierając je w transformacji cyfrowej w miasta inteligentne. Wykonując szczegółową inwentaryzację przestrzeni miejskiej, w szczególności tzw. pasa drogowego, pozyskujemy dla Klientów samorządowych oraz komercyjnych wartościowe dane, usprawniające procesy zarządzania i utrzymania podmiotów im podlegających. 

  Smart Factor Sp. z o.o. ,
  ul. Poselska 29, 03-931 Warszawa
  NIP: 522-308-82-99 / REGON 366984323

  Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawa XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000672154, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości PLN 102 000
  Zintegrowany, automatyczny system inteligentnej inwentaryzacji oraz e-kontroli reklam w przestrzeni publicznej, wykorzystujący dane LIDARowe i obrazowe z mobilnych systemów mapowania oraz metody sztucznej inteligencji. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Projekt realizowany w ramach Konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: 1/1.1.1./2020 Szybka Ścieżka.
  Made by
  crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram