Oferujemy wykonanie kompleksowej inwentaryzacji reklam (w pasie drogi i poza nim) z wykorzystaniem fotorejestracji drogi i precyzyjnych pomiarów laserowych. Inwentaryzacja to podstawowe narzędzie uszczelniające pobieranie opłat z tytułu umieszczenia reklamy w pasie drogi. Dzięki zastosowaniu mobilnego systemu ewidencjonowania przestrzeni jesteśmy w stanie w sposób automatyczny klasyfikować obiekty widoczne z kamer i lidarów pojazdu (nawet te oddalone). Odwzorowany model rzeczywistości pozwala na pomiar z nawet 3-centymetrową dokładnością.

 

 

Nasz projekt zdobył I miejsce w programie akceleracyjnym Warsaw Booster’19, pokonując 13 innych projektów (Dowiedz się więcej o Warsaw BOOSTER).

 

Zwalczanie choasu reklamowego to zadanie z którym skutecznie mierzymy się już od ponad kilkunastu miesięcy. Dla partnerskich miast, które skorzystały z naszych usług pomogliśmy odzyskać już setki tysięcy złotych.

 

Inwentaryzacja reklam jest jednym z kluczowych narzędzi zarządczych przy wdrażaniu tzw. uchwały krajobrazowej. Nasze rozwiązanie, oprócz zewidencjonowania reklam, posiada funkcjonalności, m.in. udostępniania chmury punktów (3D) przez przeglądarkę internetową jak i ewidencjonowania obiektów w pasie drogi; włączając w to procedury zajęcia pasa drogowego.

 

Poczytaj więcej w mediach: